دفتر امور روستایی و شوراها
جستجو
پیام تبریک استاندار سمنان به مناسبت روز ملّی روستا و عشایر 1398/07/18
پیام تبریک استاندار سمنان به مناسبت روز ملّی روستا و عشایر
در پیام استاندار سمنان آمده است: روستا نزد ایرانیان مفهومی است که تداعی گر معنای صداقت، تلاش، ایمان و راستی بوده و یکی از ارکان استقلال اقتصادی و تقویت توان مالی و پشتوانه سیاسی و امنیتی هر کشور محسوب می شود.
روستاییان در سخت ترین ایام دور و نزدیک تاریخ ایران در شمار دلیرترین و رشیدترین مردمان، ایثار و غیرت را معنا نموده و برهیچ کس پوشیده نیست که بسیاری از مفاخر کشور نیز در دامان روستا پرورش یافته اند.
همواره روستاییان را به عنوان جامعه تولیدگر که بار مسئولیت تولید کشاورزی، دامپروری و صنایع دستی را بر دوش خود دارند، می‌شناسیم.
فرصت های بی نظیر طبیعی و تولیدی روستا در کنار سیاست های مدبرانه اقتصاد مقاومتی و اقدامات دولت تدبیر و امید، نویدبخش توسعه و رشد پویای اقتصاد روستاست.
استاندار سمنان در پایان پیام خود گفته است: اینجانب ضمن گرامیداشت پانزدهم مهرماه روز ملّی روستا و عشایر با آرزوی سربلندی و عزت برای همه روستانشینان این مرز و بوم به ویژه روستائیان و عشایر غیور استان سمنان، توجه ویژه به استعدادهای تولیدی و محیطی روستاها را مورد تأکید قرار داده و معتقدم که بایستی از این فرصت خدادادی حداکثر استفاده را نموده و با تقویت فعالیت های اقتصادی در روستاها موجب بهبود اقتصاد کشور و روستاها باشیم، بی شک دولت تدبیر و امید در این مسیر همراه و حامی تمامی فعالان روستا خواهد بود.
تعداد بازدید: 28
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني : سمنان - بلوار بسيج - استانداري سمنان - دفترامور روستايي و شوراها -  تلفن: 2129260

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal