دفتر امور روستایی و شوراها
جستجو
همزمان با دهه مبارك فجر 187 پروژه عمراني بااعتبار بالغ بر 735 ميليارد ريال در سطح روستاهاي استان افتتاح و به بهره برداري مي رسد. 1395/11/17
افتتاح 187 پروژه در سطح روستاهاي استان همزمان با دهه مبارك فجر
همزمان با دهه مبارك فجر 187 پروژه عمراني بااعتبار بالغ بر 735 ميليارد ريال در سطح روستاهاي استان افتتاح و به بهره برداري مي رسد.
همزمان با دهه مبارك فجر 187 پروژه عمراني بااعتبار بالغ بر 735 ميليارد ريال در سطح روستاهاي استان افتتاح و به بهره برداري مي رسد.
كمال طاهريان سرپرست دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري ضمن اعلام اين خبر بيان نمود كه توسعه‌ي پايدار سرزمين در گرو پايداري نظام روستايي به عنوان زيرنظام تشكيل دهنده‌ي نظام سرزمين است و پايداري فضاهاي روستايي در ابعاد مختلف مي تواند نقش مؤثري در توسعه‌ي منطقه اي و ملي داشته باشد، در همين راستا و در جهت تقويت نقش روستائيان و برآوردن نيازهاي اساسي آنها و با حمايت دولت محترم تدبير و اميد دستگاههاي مختلف پروژه‌هاي متعددي از جمله: تأمين آب شرب، اصلاح خطوط انتقال آب، بهسازي و اصلاح معابر، گازرساني، احداث مدرسه، احداث ساختمان دهياري، پاركينگ مزار، احداث خانه ورزش، احداث بوستان سلامت، جدولگذاري و زيرسازي و ... را اجرا و آماده بهره‌برداري كردند كه به فضل الهي در ايام الله دهه مبارك فجر به دست نماينده عالي دولت در استان و ساير مسئولين استاني و ملي رسماً مورد افتتاح و بهره‌برداري قرار خواهند گرفت.
سرپرست دفتر امور روستايي وشوراهاي استانداري در ادامه افزودند از اين تعداد پروژه به ترتيب بنياد مسكن با 52 ، جهاد كشاورزي با 36 ، دهياريهاي استان با 31، شركت توزيع برق با 23 و آبفاي روستايي با 22 پروژه بيشترين تعداد پروژه را به خود اختصاص داده اند.
طاهريان با اشاره به مبلغ 735 ميليارد اعتبار هزينه شده براي تكميل اين پروژه ها، افزود از حيث اعتبار هزينه شده نيز به ترتيب جهاد كشاورزي با 255 ميليارد، شركت گاز با 197 ميليارد و بنياد مسكن با 76 ميليارد ريال بيشترين سهم هزينه كرد اعتبارات را به خود اختصاص داده اند.
وي اظهار اميدواري كرد اجراي اين طرح ها موجب ماندگاري افراد در روستاها و بالتبع توسعه و توانمندي روستاييان محترم و كاهش معضلات مهاجرت آنها به شهرها ‌شود.
تعداد بازدید: 12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني : سمنان - بلوار بسيج - استانداري سمنان - دفترامور روستايي و شوراها -  تلفن: 2129260

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal