دفتر امور روستایی و شوراها
جستجو
همزمان با دهه مبارک فجر 187 پروژه عمرانی بااعتبار بالغ بر 735 میلیارد ریال در سطح روستاهای استان افتتاح و به بهره برداری می رسد. 1395/11/17
افتتاح 187 پروژه در سطح روستاهای استان همزمان با دهه مبارک فجر
همزمان با دهه مبارک فجر 187 پروژه عمرانی بااعتبار بالغ بر 735 میلیارد ریال در سطح روستاهای استان افتتاح و به بهره برداری می رسد.
همزمان با دهه مبارک فجر 187 پروژه عمرانی بااعتبار بالغ بر 735 میلیارد ریال در سطح روستاهای استان افتتاح و به بهره برداری می رسد.
کمال طاهریان سرپرست دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری ضمن اعلام این خبر بیان نمود که توسعه‌ی پایدار سرزمین در گرو پایداری نظام روستایی به عنوان زیرنظام تشکیل دهنده‌ی نظام سرزمین است و پایداری فضاهای روستایی در ابعاد مختلف می تواند نقش مؤثری در توسعه‌ی منطقه ای و ملی داشته باشد، در همین راستا و در جهت تقویت نقش روستائیان و برآوردن نیازهای اساسی آنها و با حمایت دولت محترم تدبیر و امید دستگاههای مختلف پروژه‌های متعددی از جمله: تأمین آب شرب، اصلاح خطوط انتقال آب، بهسازی و اصلاح معابر، گازرسانی، احداث مدرسه، احداث ساختمان دهیاری، پارکینگ مزار، احداث خانه ورزش، احداث بوستان سلامت، جدولگذاری و زیرسازی و ... را اجرا و آماده بهره‌برداری کردند که به فضل الهی در ایام الله دهه مبارک فجر به دست نماینده عالی دولت در استان و سایر مسئولین استانی و ملی رسماً مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار خواهند گرفت.
سرپرست دفتر امور روستایی وشوراهای استانداری در ادامه افزودند از این تعداد پروژه به ترتیب بنیاد مسکن با 52 ، جهاد کشاورزی با 36 ، دهیاریهای استان با 31، شرکت توزیع برق با 23 و آبفای روستایی با 22 پروژه بیشترین تعداد پروژه را به خود اختصاص داده اند.
طاهریان با اشاره به مبلغ 735 میلیارد اعتبار هزینه شده برای تکمیل این پروژه ها، افزود از حیث اعتبار هزینه شده نیز به ترتیب جهاد کشاورزی با 255 میلیارد، شرکت گاز با 197 میلیارد و بنیاد مسکن با 76 میلیارد ریال بیشترین سهم هزینه کرد اعتبارات را به خود اختصاص داده اند.
وی اظهار امیدواری کرد اجرای این طرح ها موجب ماندگاری افراد در روستاها و بالتبع توسعه و توانمندی روستاییان محترم و کاهش معضلات مهاجرت آنها به شهرها ‌شود.
تعداد بازدید: 14
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني : سمنان - بلوار بسيج - استانداري سمنان - دفترامور روستايي و شوراها -  تلفن: 2129260

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal